Haberler

UMEM BECERİ 10 PROJESİNDE KİLİS TÜRKİYE İKİNCİSİ

  • 27.05.2014

TOBB, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, İŞKUR ve TOBB ETÜ işbirliğinde uygulanan UMEM Beceri’10 Projesi Protokol ve Ödül Töreni, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ve Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’nın katılımıyla Ankara’da gerçekleştirildi. 

Toplantının sonunda UMEM Beceri’10 Projesi kapsamında 2011 ve 2013 yılları arasında en başarılı illere ödülleri verildi.

Buna göre Odamız Genel Sekreteri M.Murat SAKAR’ ın Başkanlığını yaptığı Kilis Kurs Yönetimi “Türkiye Genelinde En İyi Performansı Gösteren 2.nci, Güneydoğu Anadolu Bölgesinde En İyi Performansı Gösteren 1. nci İl” oldu.

Türkiye genelinde en fazla kurs açan il Bursa olurken, Kilis 2011-2013 döneminde işe yerleştirilen her 3 kişiden birini Umem Beceri 10 Projesi kapsamında işe yerleştiren il olarak dikkat çekti.

M. Murat SAKAR              Kurs Yönetim Kurulu Başkanı-KİTSO Genel Sekreter

Hasan ASLAN                   Kurs Yönetim Kurulu Üyesi-İl Milli Eğitim Müdürü        

M.Emin YÜCEKAYA          Kurs Yönetim Kurulu Üyesi-İş Kur İl Müdürü

Murat KÜÇÜKOĞLU          Kurs Yönetim Kurulu Üyesi-Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdüründen oluşan

Kilis Kurs Yönetimi adına;

Milli Eğitim Bakanı Nabi AVCI, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk ÇELİK ve TOBB Başkanı M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU’ nun taktim ettiği plaketi KİTSO Başkanı Mehmet Erdal ÖNDEŞ aldı.

2011-2013 Dönemi Kilis Kurs Yönetiminde belirli dönemlerde görev yapan Ahmet ÖZÇİL(Eski İş-Kur Müdürü), M.Emin AKKURT(Eski Milli Eğitim Müdürü), Şerafettin KIZILTAŞ (Eski Milli Eğitim Müdür Vekili), Ramazan TATAR (Eski İş Kur İl Müdürü) gibi çok değerli yöneticilerin de projeye emek vererek  performans sergiledikleri proje bir ekip çalışması sonucunda başarıya ulaşmıştır.Tüm emeği geçenleri tebrik eder, başarının devamını dileriz. 

UMEM BECERİ 10 PROJESİNDE KİLİS TÜRKİYE İKİNCİSİ