Haberler

ZİRAAT BANKASINDAN KİTSO’YA ANLAMLI ZİYARET

  • 25.01.2018
  • kilistso

T.C. Ziraat Bankası Gaziantep Bölge Başkanı Recep TÜRK ve Ziraat Bankası Kilis Şube Müdürü Akif TOHUMCU KİTSO Başkanı Mehmet Erdal ÖNDEŞ’i ziyaret etti.

Kilis’in son günlerde maruz kaldığı roketli saldırılardan duyduğu üzüntüyü belirten Bölge Başkanı Recep TÜRK KİTSO Başkanı ÖNDEŞ’e geçmiş olsun dileklerini sundu. Bölge Başkanı Recep TÜRK sözlerine şöyle devam etti. Sınırımızda odaklanan ve Ülkemizin güvenliğini tehdit eden terör örgütlerini temizlemek, huzur ve güveni sağlamak amacıyla Devletimizin haklı ve gerekli olarak başlattığı “Zeytin Dalı Harekâtı” dolayısıyla “Ziraat Bankası olarak bu zor günlerde Kilisli sanayici ve İşadamlarının yanında olduklarını ve banka olarak yaşanan olumsuzlukları dikkate almadan Bankacılık faaliyetlerinin gerektirdiği tüm hizmetleri eksiksiz yapacaklarını” belirtti.

KİTSO başkanı ÖNDEŞ ise Ziraat Bankasının bu yaklaşımından ve ziyaretinden memnuniyet duyduğunu, bu zor günlerde Kilis’in ve işadamlarının yanında olan kurum ve kuruluşların unutulmayacağını” ifade etti.

KİTSO Başkanı Ziraat Bankası Gaziantep Bölge Başkanı Recep TÜRK’e ve Şube Müdürü Akif TOHUMCU’ya ziyaretinden ve Kilis’e desteklerinden dolayı teşekkür ederek, Devletimizin ve Kahraman Ordumuzun sayesinde Kilis’in bu zor günleri kısa bir zamanda atlatacağını belirtti.  

ZİRAAT BANKASINDAN KİTSO’YA ANLAMLI ZİYARET