Haberler

VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜ ŞENGÜL’DEN KİTSO’YA VEDA ZİYARETİ

  • 21.07.2017
  • kilistso

Kilis Vergi Dairesi Müdürü Cemal ŞENGÜL, tayini çıkması münasebetiyle Kilis Ticaret ve Sanayi Odasına veda ziyaretinde bulundu.

ŞENGÜL; Kilis’te görev yapmaktan son derece mutlu olduğunu ifade etti. Başkan M. Erdal ÖNDEŞ’in şahsında kendisinden görev süresi içerisinde desteklerini esirgemeyen Kilis Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Meclis üyelerine teşekkür etti. ŞENGÜL; Kilis’ten huzur içerisinde görev yapmanın mutluğu ile ayrıldığını belirterek Kiliseden çok değerli dostlar edindiğini, bundan da mutluluk duyduğunu söyledi. 

Nazik ziyaretinden ötürü misafirine teşekkür eden KİTSO Başkanı M. Erdal ÖNDEŞ; Vergi Dairesi Müdürü Cemal ŞENGÜL’e ilimize verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, yeni görevinde başarılar diledi. Yeni görevinin kendisine ve ailesine hayırlı olmasını, bundan sonraki yaşamının sağlık, huzur ve mutluluk dolu geçmesini temenni etti.

KİTSO Başkanı ÖNDEŞ; Cemal ŞENGÜL’ün göreni boyunca adil, dürüst ve samimi davrandığını, güzel bir dost olarak gönlümüzde hep ayrı bir yeri olacağını belirtti.

VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜ ŞENGÜL’DEN KİTSO’YA VEDA ZİYARETİ
VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜ ŞENGÜL’DEN KİTSO’YA VEDA ZİYARETİ