Haberler

SANAYİCİLERİN SORUNLARI VE İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ MASAYA YATIRILDI

  • 07.03.2017
  • kilistso

Kilis Sanayici ve iş adamlarının sorunları ve istihdam seferberliği görüşüldüğü toplantıya Odamızı temsilen Oda Başkanımız M. Erdal ÖNDEŞ katıldı.

Kilis Valisi İsmail ÇATAKLI’nın başkanlığında Sanayicilerle İl protokolünün bir araya geldiği toplantıya, Oda Başkanımızın yanında Kilis Milletvekilleri Reşit POLAT ve M. Hilmi DÜLGER, Belediye Başkanı Hasan KARA, AK Parti İl Başkanı İzzet TOPRAK, Kilis OSB Başkanı M. Ali ERYILMAZ, Kilis Defterdarı Zekeriya KELEŞ, İşkur Müdürü Nurettin KÖKSAL, KOSGEB Müdürü Murat KÜÇÜKOĞLU, Oda Meclis Başkanımız Mehmet ÖZÇİLOĞLU ve çok sayıda sanayici katıldı.

Konu ile ilgili görüşlerini belirten KİTSO Başkanı ÖNDEŞ; “Serhat şehri Kilis’imizin sanayici ve işadamlarının sorunlarını biliyor, takip ediyor, değerlendiriyor ve çözüme ulaştırmak için her türlü çabayı gösteriyoruz. Bunun yanında daha önce dile getirdiğim gibi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın başlattığı istihdam seferberliğine Suriye’de yaşanan olaylardan dolayı Kilis’in zor günler yaşamasına rağmen sanayicilerin, işadamların imkânlarını zorlayarak istihdam yaratmalarını istiyoruz. Birleşerek el ele her türlü zorluğu atlatacağımıza inanıyorum. Bugün de sanayicilerimizin sorunları ile istihdam seferberliği kapsamında neler yapabiliriz hususunu görüştük, sanayicilerimizle görüş alışverişinde bulunduk.” Dedi.

SANAYİCİLERİN SORUNLARI VE İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ MASAYA YATIRILDI