Haberler

22
Müşterek Komite Toplantısı

 13 Meslek grubumuzla Müşterek Komite Toplantımızı gerçekleştirdik.Toplantıya Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri, Meslek Komite Başkanları, Meslek Komite Başkan Yardımcıları ve Meslek Komite Üyeleri katıldı.
Toplantıda;
1-Kilis OSB’ye Özel Teşvik Talebi
2-Yaşam Kart
3-Sigorta Prim İndirim Talebi 
4-Vergi Dairesi Müdürlüğü Personel Yetersizliği 
5-Polateli Organize Sanayi İle İlgili Gelişmeler 
konuları ele alındı.Dilek ve temennilerle toplantıya son verildi.

[Devamını oku...]

22
Kilis Vergi Dairesi Müdürüne Hayırlı Olsun Ziyareti

  Kilis Vergi Dairesi Müdürü olarak göreve başlayan Mehmet BAYSANĞUR'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

[Devamını oku...]

15
2019-2020  AKADEMİK YILI JEAN MONNET BURSU BAŞVURULARI

  Ülkemizin Avrupa Birliği(AB) üyeliği hedefi çerçevesinde, AB alanında uzmanlaşmış nitelikli insan kaynağının güçlendirilmesi ve AB müktesebatının etkin bir şekilde uygulanabilmesi için ihtiyaç duyulan idari kapasitenin geliştirilmesi amacıyla Avrupa Birliği Başkanlığı tarafından yürütülen ve AB tarafından finanse edilen Jean Monnet Burs Programının 2019-2020 akademik yılı duyurusu 4 Ekim 2018 tarihinde yayımlanmıştır.Programın son başvuru tarihi 4 Aralık 2018'dir.

Jean Monnet bursiyerleri, AB üye ülkelerinde AB müktesebatının çeşitli başlıklarında yüksek lisans ve araştırma programlarına katılmakta, AB'ye ilişkin önemli bir birikim ve vizyonla ülkelerine geri dönmekte ve edindikleri deneyimlerle Türkiye'nin AB üyelik sürecine farklı boyutlarda çok değerli katkılar sağlamaktadır.2019-2020 akademik yılında 180 kişiye verilmesi planlanan Jean Monnet Bursu kapsamında kamu sektörüne %50 oranında kontenjan ayrılmıştır.Bursun kapsamı, başvuru koşulları ve sınav sürecine ilişkin gerekli tüm bilgi ve belgeler Avrupa Birliği Başkanlığı(www.ab.gov.tr) ve Jean Monnet Burs Programının (www.jeanmonnet.org.tr) internet sitelerinde yer almaktadır.

 

[Devamını oku...]

12
KİTSO BAŞKANI HACI MUSTAFA CELKANLI, KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİNDE KONFERANS VERDİ

 Kilis 7 Aralık Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Topluluğu tarafından konferans düzenlendi. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleşen konferansa, Hacı Mustafa CELKANLI konuşmacı olarak katıldı.

CELKANLI, kendi yaşamını anlatarak ticari yaşamındaki başarı çizgisine nasıl ulaştığını anlattı.Öğrencilere ticaret için tavsiyelerde bulundu.Ticarete başlamadan önce nelere dikkat etmeleri gerektiğini söyledi."Ticaret için asla hayalinizden vazgeçmeyin, emin adımlarla ilerleyin." sözlerini vurguladı.
Öğrencilerden gelen soruları yanıtlayan Hacı Mustafa CELKANLI'ya, konferansın sonunda Ticaret ve Lojistik Topluluğu tarafından teşekkür çiçeği takdim edildi.

 

[Devamını oku...]

05
Bölgesel Kalkınmada Güç Birliği Platformu

 Kilis, Kahramanmaraş, Antakya, Osmaniye, Adıyaman, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odaları ve TOBB'un katılımıyla, 'Bölgesel Kalkınmada Güç Birliği Platformu' toplantısı Gaziantep Ticaret Odası ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

05
Buildeast Yapı, İnşaat, Dekorasyon Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı Açılışı

  Buildeast Yapı, İnşaat, Dekorasyon Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı ile Gayrimenkul Gaziantep Emlak,Konut Projeleri ve Finansmanı Fuarlarının açılış törenine bölge oda başkanlarımızla katıldık.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 56İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son