Başkanın Mesajı

28
CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

Atatürk’ün “en büyük eserim” dediği; Bizi Tek Millet olarak tek devlet, tek bayrak, tek vatanda birleştiren Cumhuriyetimizin 92. yıl dönümünü gururla, heyecanla ve coşkuyla kutluyoruz.

Cumhuriyetimizin tüm kurucularını ve istiklal mücadelemizin kahramanlarını, bütün şehit ve gazilerimizi minnet, şükran ve rahmetle anıyor, tüm milletimizin Cumhuriyet Bayramını kutluyorum.

[Devamını oku...]

18
BAŞKANIN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Ülkemiz ve Milletimizin birlik ve beraberliğini pekiştiren, milli ve manevi duyguların çağladığı, toplumsal yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı, ihtiyaç sahiplerinin her zamankinden daha fazla hatırlandığı Kurban bayramını hep birlikte karşılamanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlar karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörünün kuvvetlendiği, dargınlıkların unutulduğu, toplumsal barışın, millet olma bilincinin ve birlikte yaşama iradesinin güç kazandığı günlerdir. Bayram günlerinin sevincini akrabalarımızla, dostlarımızla, engelli, muhtaç ve kimsesiz vatandaşlarımızla, huzur evindeki yaşlılarımızla, şehit aileleri ve gazilerimizle birlikte yaşamak, milletimizle buluşma, kaynaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerini oluşturacaktır.

Bu vesile ile üyelerimizin ve tüm İslam aleminin Kurban Bayramını kutlar, sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini dilerim

 

[Devamını oku...]

30
BAŞKANIN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

30 Ağustos Zaferinin 93. yılını gurur ve heyecanla kutluyoruz.

30 Ağustos kendisini tarih sahnesinden silmek isteyenlere Türk Milletinin vurduğu tokattır.

30 Ağustos bir milletin varoluş mücadelesinin zaferle taçlandırdığı şahlanışın adıdır.

30 Ağustos, bu gün ülkemizi bölmek, parçalamak isteyen hainlerin ders alması gereken bir örnektir.

Bu duygu ve düşüncelerle bizlere bu zaferi yaşatan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve istiklal savaşımızın tüm kahramanları ile aziz şehitlerimizi minnet, şükran ve rahmetle anıyor ve Yüce Milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını Kutluyorum.

[Devamını oku...]

24
BAŞKANIN MERCİDABIK ZAFERİ KUTLAMA MESAJI

 Mercidabık Zaferinin 499. yıldönümünü kutluyor, bizlere bu zaferi armağan eden Başta Yavuz Sultan Selim Han olmak üzere tüm şehitlerimiz rahmet minnet ve şükranla anıyoruz.

[Devamını oku...]

14
BAŞKANIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Bayramlar enerjimizi arttırıyor, birbirimizi sevdiriyor, yeni bir sayfa açıyor hayatımızda…

Taptaze bir başlangıç, yeni bir heyecan olarak geliyor dünyamıza…

Bu bayram dilerim en güzel bayramlarımızdan biri olsun…

Gönüllere huzur, yüreklere su serpsin…

Onun ışığı ile aydınlansın içimiz, işimiz, dünyamız…

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramınızı tebrik eder, Bayramın şahsınıza, ailenize, camiamıza, ilimize, ülkemize ve dünya insanlığına barış, kardeşlik ve huzur getirmesini dileyerek, gönlünüzden huzurun, yüreğinizden sevginin, ailenizden ve ülkemizden birlik ve beraberliğin hiç eksilmemesini dilerim.

[Devamını oku...]

09
10 NİSAN POLİS GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

Kilis Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Erdal ÖNDEŞ Emniyet Teşkilatının 170. kuruluş yıl dönümünü münasebetliyle bir kutlama mesajı yayınladı.

KİTSO Başkanı ÖNDEŞ;

Vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde yaşamalarını sağlamak amacıyla 1845’te ‘Polis Nizamnamesi’ ile kurulan ve kurulduğu günden bu yana, Devletimizin bekası; birliğimizin, beraberliğimizin muhafazası ve milletimizin huzur ve güven içerisinde yaşaması için fedakârca hizmet veren Emniyet Teşkilatımızın 170'inci kuruluş yıldönümünde, Türk Polisinin haklı gurur ve heyecanını paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.

Tarihi başarıyla, şan ve şerefle dolu Emniyet Teşkilatımızın, çağın gereklerine göre kendini sürekli yenileyen, demokratik değerlere, hukukun üstünlüğüne ve insan haklarına saygıyı her koşul altında gözeten bir anlayışla, görev ve sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmeye devam edeceğine yürekten inanıyorum.

Emniyet Teşkilatımızın kuruluş yıldönümünde şehit polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yâd ediyor, başarı dolu nice yıllar diliyorum.” Dedi. 

[Devamını oku...]

Sayfa 4 / 7İlk   Geri   1  2  3  [4]  5  6  7  İleri   Son